Drzwi podnoszono-przesuwne HST

DRZWI HST w 2-3 dni robocze.

Jesteśmy firmą produkującą drzwi podnoszono-przesuwne HST. Posiadamy nowoczesny park maszynowy i bogate doświadczenie, co pozwala nam na realizację zamówień na tego typu stolarkę w ciągu 2-3 dni roboczych.

Aranżacja wnętrz wielokrotnie poddawana była coraz to bardziej wyszukanym trendom. Tymczasem człowiek jako istota ściśle przynależąca do natury powinien właśnie naturalne piękno przyrody zaprosić do własnego domu. Powrót do korzeni chętnie stosują architekci w projektach domów, gdzie coraz śmielej pojawiają się duże przeszklenia, które otwierają przestrzeń na świat zewnętrzny – ogród, taras czy też sad. Człowiek najlepiej odpoczywa i najlepiej regeneruje siły na łonie natury. Napawanie się pięknem przyrody to idealne rozwiązanie dla osób szukających chwili wytchnienia i relaksu po całym dniu pracy.

Efekt żywego obrazu panoramicznego jest możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu drzwi podnośno przesuwnych firmy Aluprof. System MB-77HS stanowią idealne rozwiązanie zarówno dla zabudowy łączącej pokoje (szczególnie zalecane do nowoczesnych domów jednorodzinnych, biurowców, hoteli i apartamentowców) jak i element łączący ogród zimowy ze środowiskiem zewnętrznym. Tego typu drzwi stanowią świetną alternatywę dla standardowych rozwiernych drzwi balkonowych, które w momencie ich otwarcia zabierają sporo miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo drzwi przesuwne są niskoprogowe a więc bardziej komfortowe w użytkowaniu niż te tradycyjne. Ogromną zaletą systemu Aluprof MB-77HS są jego wymiary wysokości do 3,2 m i szerokości do 3,3 m, które niemal całkowicie zacierają granicę pomiędzy wnętrzem domu a światem zewnętrznym. Tego typu drzwi pomimo swoich gabarytów i sporej wagi (nawet do 400 kg) są w pełni bezpieczne i komfortowe w obsłudze (mechanizm „HS Speed Limiter”). Dodatkowo istnieje możliwość sterowania ich pracą zdalnie za pomocą pilota.

System ten spełnia wszelkie wymogi dotyczące oszczędzania energii i ochrony środowiska. System Aluprof MB-77HS posiada dwa warianty termoizolacyjne ST i HI a budowa profili pozwala na wykonywanie ekskluzywnych drzwi o dużych gabarytach, wypełnionych szkłem jedno-lub dwukomorowym. Zamknięty kształt listew do szklenia oraz detale antywyważeniowe pozwalają uzyskać podwyższone własności antywłamaniowe bez zmian istotnych elementów konstrukcyjnych drzwi.


System Aluprof MB-77HS można też łatwo i estetycznie rozbudować dodając na przykład w jego bezpośrednim sąsiedztwie okna. Jest to możliwe ponieważ drzwi przesuwne są w pełni kompatybilne z systemem MB-86 Aluprof dzięki zastosowaniu wspólnych komponentów do ich produkcji.

Ciepłe wielkogabarytowe drzwi przesuwne HST z niskim progiem sterowane pilotem stały się faktem! Skorzystaj z naszej oferty i zaproś ogród do swojego domu!