Okna

Tradycyjne, balkonowe, prostokątne i okrągłe – w naszej bogatej ofercie, odnajdziesz odpowiednie okna dla siebie. Poniżej przedstawiamy okna aluminiowe, PCV oraz przeciwpożarowe, dostosowane do potrzeb różnych pomieszczeń.

Nasza oferta

Kupując okna chcesz, żeby dobrze służyły Ci przez jak najdłuższy czas. Dlatego Expresokna oferuje okna najwyższej jakości, produkowane z
nowoczesnych materiałów przez firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Gwarantujemy

  • szybki czas wykonania zamówienia,
  • pomoc w wyborze najlepszych okien dla Twojego domu
  • atrakcyjną cenę

Szanujemy nasz produkt, dlatego montażem zajmie się wyspecjalizowana ekipa monterska. Gwarantujemy, że Twoje okna będą służyły Ci przez wiele długich lat.

Oferujemy okna

aluminiowe, PCV, techniczne i przeciwpożarowe.

Na naszej stronie mogą Państwo znaleźć okna we wszystkich kształtach i rozmiarach. Chcąc najlepiej odpowiadać Państwa potrzebom, w „Cenniku” zamieściliśmy prosty kalkulator cen – wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj okna i podać jego wymiary, aby uzyskać orientacyjną cenę.

Orientacyjną, ponieważ każdego klienta traktujemy indywidualnie i chętnie udzielamy rabatów tym większych, im większe jest zamówienie. Przy tych największych, jak np. cały dom jednorodzinnych, pomiar, wycena i transport (do 300 km) gratis.

W naszej ofercie znajdują się również akcesoria do stolarki okiennej, parapety, uchwyty, rolety i żaluzje. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym fachowym personelem. Nie zapomnij spytać o nasz program ratalny!

Kolorystyka okien

Poniżej prezentujemy kolory, które są dostępne w expresowych terminach do 48 godzin.

Złoty Dąb
Ciemny Dąb
Orzech
Brąz czekoladowy
Mahoń
Jasny szary
Ciemny szary