Zewnętrzne aluminiowe

Parapety aluminiowe to propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesne, praktyczne i proekologiczne rozwiązania. Wykorzystanie blachy aluminiowej to gwarancja spokojnej i długiej eksploatacji z dala od rdzy i pustego dźwięku kropli deszczu. Parapet aluminiowy będzie służył przez długie lata oraz pozostanie odporny na niekorzystny wpływ warunków chemiczno-atmosferycznych. Dodatkowo ulewy czy gwałtowne opady atmosferyczne przestaną być Twoją zmorą – aluminium świetnie wygłusza hałas spadających kropli wody, co dodatkowo staje się jego atutem.

Aluminium chętnie wykorzystywane jest tam gdzie chcemy uzyskać wytrzymałe ale lekkie konstrukcje o fantazyjnych, miękkich liniach. Plastyczność i wytrzymałość materiału w procesie gięcia sprawiają iż jest to jeden z najpowszechniej stosowanych materiałów w szerokim przemyśle budowlano-transportowym. Surowiec ten poddaje się w 100% recyklingowi co dodatkowo wpływa na jego popularność.

Parapety aluminiowe stanowią elegancką ozdobę i wykończenie okien a bogata kolorystyka sprawia, że parapet można z powodzeniem dopasować do kolorystyki okien ( drewnianych, plastikowych czy aluminiowych), elewacji budynku czy też otoczenia.

Expresokna posiada w swojej ofercie wysokiej jakości parapety aluminiowe wykonane z blachy aluminiowej o grubości 1.2 mm powleczonej twardymi i odpornymi na działanie czynników atmosferycznych lakierami. Dysponujemy dowolną kolorystyką w palecie RAL (w standardzie oferujemy biały i brązowy, a inne kolory na zamówienie) w dowolnej szerokości począwszy od 90 mm do 400 mm i długości do 6 mb.