Wewnętrzne Postforming

Postforming to propozycja dla osób, które doceniają niestandardowe rozwiązania i znaczenie naturalnych faktur w domu. Parapety typu postforming świetnie podkreślą naturalne piękno ukryte w stolarce okiennej.

Materiałem bazowym jest płyta wiórowa (płyta wiórowa P2 zgodnie z normą EN 312), której cała widoczna powierzchnia (górna powierzchnia blatu i przód) przy pomocy wodoodpornego kleju zostaje oklejona na gorąco gotowym laminatem HPL (grubość 0.6 mm) lub CPL (0.4 mm). Dolna powierzchnia płyty zostaje zabezpieczona specjalnym papierem przeciwprężnym. Laminat dekoracyjny używany w procesie gięcia jest odporny na ścieranie, wgniecenia, środki chemiczne, działanie wysokiej temperatury oraz na wilgoć. Bogactwo kolorystyczne laminatów oraz wykończeń pozwala na pełną swobodę i elastyczność w doborze idealnej struktury powierzchni laminatu parapetu postforming do wybranej aranżacji mieszkania (salon, kuchni, łazienka, pokój dzienny, jadalnia). Trwałość koloru to dodatkowy atut tego rozwiązania, dzięki czemu zachowują niezmienną fakturę i głęboki kolor przez wiele lat.

Płyty typu postforming używane są w szerokim zakresie – począwszy od parapetów po płyty meblowe, blaty kuchenne, blaty biurkowe jak i również elementy wystroju wnętrz i budynków użyteczności publicznej.

W naszej ofercie proponujemy Państwu parapety postforming o grubości 1,8 / 2,8 cm i maksymalnej długości 410 cm (w jednym kawałku) z bogatą ofertą wykończeń przodu (przód półwałek boki proste 2.8 cm lub wersja 1.8 cm z noskiem) i boków parapetu (zakończenia PVC białe lub boki laminowane).