Zewnętrzne Alu – Płytka

Płytki klinkierowe wprowadzają nieco rustykalny charakter do domu jak i jego otoczenia. Chętnie stosuje się je do dekoracji elewacji budynku czy ogrodzenia ale coraz częściej można je również spotkać w industrialnych loftach jako podstawowy element dekoracyjny ściany czy też świetne wykończenie dla fantazyjnych łuków ścian.

Jeżeli w Twoim domu, biurze, budynku użyteczności publicznej (biuro, bank, kino, szkoła, garaż, magazyn, szpital) lub w jego otoczeniu wprowadziłeś do krajobrazu płytki klinkierowe wybór alu-płytki na parapet zewnętrzny jest jak najbardziej Twoim typem.

Alu-płytka to nic innego jak płytka wykonana z blachy aluminiowej świetnie imitującej płytkę klinkierową. Odpowiednia technologia tłoczenia wsparta przez lakierowanie proszkowe w efekcie dają wspaniałą formę wysokiej jakości alu-płytki odpornej na działanie warunków atmosferycznych. Szeroka paleta kolorystyczna pozwoli Ci dobrać odpowiedni parapet do Twojego domu/budynku.

Alu-płytka dostępna jest w kolorystyce: biały, brąz, miedź antyczna oraz antracyt antyczny. Na specjalne zamówienie istnieje możliwość doboru dowolnej kolorystyki z palety RAL.